حالا من سعیمو می کنم یا میشه یا نمیشه دیگه -_-

+ اول از همه اینکه معدلم شد 16.46 [ با تشکر ویژه از بهداشت و پرورش دام - فیزیولوژی دو - تکثیر و پرورش ماهی ] مخصوصا این آخریه که قشنگ دهن همه رو باز گذاشته با این میزان از انداختن و 11 - 12 داذن و میانگین 11 کلاس . البته من جزو شاخای کلاس بودم 15.25 داده بهم :))) البته من انتظار بیشتر از اینا ازش داشتم فکر می کردم اون موقع که استاد کتاب " سه شنبه ها با موری " رو داده بود بخونم نمره ی 20 امو امضا کرده :)))) 

+ تعطیلات تابستون رو فعلا با ثبت نام در آموزشگاه نقاشی شروع کردیم باشد که رستگار شویم هر چند که رستگار شدنی نیستیم ما -_-

+ خب من قطعا یکی از طرفدارای صد درصدی نوشته هاتم پائولاهاوکینگز : اون از " دختری در قطار " و این از " توی آب " که تازه تمومش کردم وجفتشون فوق العاده بودن و به شدت پیشنهاد می کنم ! 

+ می خوام بهتون بگم من همچنان با اینترنت درگیرم -_-

+ مامان بزرگ اینا دارن طاهره اینا میرن مشهد . خاله لیلا اینا بردن رسوندنشون آبسرد پیش خاله آبجی اینا تا اونا ببرنشون تهران که از اونور برن . خاله سمیه اینا رو نمیدونم ولی دیروز با پسرا و خاله لیلا و خاله سمیه سینما بودیم و من دوباره " تگزاس 2 " رو دیدم . البته به خندیدنش می ارزید . مامان الان دکتره نمیدونم کی قرار از شر این دکتر رفتنا خلاص شه . محراب طبق معمول داره با گوشیش بازی می کنه و منم که در حالی که قصد دارم دروغ های کوچک بزرگ رو شروع کنم و نقاشی قطارمو تموم کنم نشستم اینجا دارم سعی می کنم مثل قبلنا بنویسم . در واقع به شدت احتیاج دارم به نوشتن های مثل گذشته . گاهی فقط واسه همین نوشتن ها آرزو می کتم برگردم به دوران کنکوری بودن ، حتی به خوندن اون کتاب تستا و استرس کنکور کشیدن هم می ارزه :)) 

فکر کنم درست شد یکم :))

اینا ,رو ,کنم ,اون ,البته ,  ,می کنم ,به شدت ,و پرورش ,البته من ,خاله لیلا

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

mandy وبلاگ همسفران بوشهر داستان های زیبا شعرهای جذاب يادمان زندگي parsianitg کارشناسی ارشد مدیریت پیام نور گرمسار دوستی مووی گلدن کمرا Franceparisgallery هفت موزیک دانلود جدیدترین موزیکها